Hakkımızda

Almina Yatak yirmi yılı aşkın süredir üretim aşamalarında günümüzün getirdiği yenilikleri kullanmakta olup , Ortopedik Yatak üretimi yapmaktadır.
Bunun yanı sıra sipariş üzerine özel ölçülerde üretim yapmaktayız. Özel üretim siparişlerinizi kısa sürede ve kaliteli bir sekilde sunmak asıl hedefimizdir. 
Firmamız, fiyat-kalite dengesini optimum seviyede tutarak kalitelı ürünleri müşteriyle bulusturmaktadır.
 En iyi reklamın “müsteri memnuniyeti”  olduguna inanmış olan Almina Yatak, bircok ev, otel, öğrenci yurdu v.b. gibi işletmelerde kaliteli ürünleriyle kendini ispat etmistir.

 Tüketici odaklı yaklaşımı ile müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini, ürünlerine ve hizmetlerine en iyi şekilde yansıtan Almina Yatak üretim ve hizmet süreçlerini sürekli geliştiriyor. Yenilikçi anlayışı ile modern üretim ve satış anlayışını, sektördeki deneyimi ile birleştiren Almina Yatak evlerde farklılık yaratmaktan mutluluk duyuyor. Almina Yatak ailesi olarak, faaliyetlerimizi müşteri memnuniyeti temeli üzerine oturtarak kaliteli ve ucuz ürünler sunmanın yanında, müşterilerimize en iyi hizmeti vererek onlarla uzun vadeli ilişkiler kurmayı misyonumuz olarak benimsiyoruz. Kısaca küçük karlar ile kaliteli ve ekonomik ürünler sunuyoruz.